Polubiłam tego pieska od pierwszego wejrzenia...widać,że lubi się bawić i jest przyjazny mimo swojego na pozór groźnego wyglądu :)
Bardzo ładne zdjęcia i ciekawa strona......
Staffordshire Bull Terrier
Stafik
Fanka Hamera | 2011-10-14
stafik
Gosc | 2011-10-12
Bardzo fajna stronka i piękny piesek! - GRATULUJE
Re:stafik
Jacek | 2011-10-13
Dziękuje - miło słyszeć